משלוחי אוכל שמתאימים גם לילדים

כולנו מכירים את הרגע הזה: עבר עלינו שבוע ארוך ומתיש, לא הספקנו לעשות קניות, המקרר התרוקן איכשהו… וכעת, יש להאכיל בית שלם, עם ילדים, מבלי הרבה דברים שניתן לעבוד איתם. במצבים כאלה, אנשים רבים יבחרו לצאת לקניות. עם זאת, לעיתים, השעה כבר מאוחרת או שאנחנו ממהרים ומאוד רעבים. בדיוק בשביל מצבים כאלה, הומצאו משלוחי האוכל. כעת, כל שנותר הוא להזמין אוכל שגם הילדים יוכלו ליהנות ממנו. הרי לפניכם מספר המלצות.

מה ילדים אוהבים לאכול?

מרבית הילדים יעדיפו לאכול אוכל מתקתק יותר, אוכל פשוט ואוכל כזה המזכיר להם את הבית. כך, למשל, בעת יציאה למסעדה, מרבית הילדים יבחרו במנת השניצל המוכרת והטובה, עליה ישימו בנדיבות קטשופ. לפיצה, למשל, מעטים הילדים שיסרבו. גם אם נראה לכם שלא מדובר באוכל מזין במיוחד, זכרו כי מדובר בערב אחד, אותו תוכלו להציג לילדים כ"ערב של פינוק", ולא בעניין קבוע.

פסטות

קיימות מסעדות, חלביות לרוב, אשר מציעות מנות פסטה מצוינות לסועדים. לרוב, יהיה ניתן לבחור מבין מגוון סוגי פסטה וסוגי רוטב שונים – רוטב שמנת, רוטב עגבניות, רוטב רוזה ועוד. ייחודה של הפסטה הינה בכך שמדובר במנה מצוינת הן עבור מבוגרים והן עבור ילדים. מבוגרים יוכלו לבחור בפסטה ברוטב חריף יותר, וילדים יוכלו לבחור בפסטה ברוטב מתקתק יותר. בכל מקרה, מדובר לרוב במנה ממנה יוכלו ליהנות שני הצדדים. בנוסף, חשוב לזכור כי מנות פסטה הנן מנות גדולות יחסית. באופן זה, תוכלו לקנות רק שתי מנות פסטה ולחלק אותן בין שלושה ילדים, עניין שימנע בזבוז של אוכל וכסף. לחילופין, תוכלו לקנות מנת פסטה לכל ילד ולשמור את השאריות ליום המחרת – עניין שיחסוך לכם זמן בישול.

טוסטים וסנדוויצ'ים

מרבית המסעדות החלביות מציעות גם משלוחי טוסטים מעולים. טוסטים הם אמנם לא מנה מזינה במיוחד, אך עם זאת, תמיד ניתן לשדרג אותה עם תוספת של סלט בצד, או בחירת התוספות שיהיו בתוך הטוסט בקפידה. כך, למשל, ניתן להוסיף לטוסט ביצה (מנת חלבון) וכדומה, עניין שיעזור בשדרוג המנה. אפשרות משודרגת יותר, היא הזמנה של מגשי אירוח, שמתאימה במיוחד לאירועים כמו ימי הולדת וכו'.

שניצל

שניצל הינה מנה טובה ומזינה, היות והיא עשויה מחזה עוף. לרוב, מנה זו תגיע עם תוספת כלשהי בצד, וכך הילדים יוכלו ליהנות ממנה מזינה המכילה חלבון ופחמימה. מרבית הילדים אוהבים מאוד שניצלים ולא יסרבו להם, שכן זה האוכל אליו הורגלו בבית. לצורך השלמת המנה והעלאת ערכה התזונתי, ניתן להוסיף בצד סלט. בתיאבון!

השאר תגובה